XJOGOS XJC100A 90W, 1900RPM +/- CPU COOLER FOR AMD PROCESSOR
| Login to See Price | |
| Product Model: | XJC100A |
| Brand: | XJOGOS |
Key Features
| Model: XJOGOS XJC100A |
| Type: Cooling Fan |
| Fan Speed: 1900RPM |
Brand: XJOGOS
Product Model: XJC100A
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| General Features | |
| Brand | Xtreme |
| Model | XJOGOS XJC100A |
| Type | Cooling Fan |
| Fan Speed | 1900RPM |
| Others | TDP 90W |
| Warranty Info | |
| Warranty | 1 years |
| Contact Information | |
| Name | Md. Saiful Islam |
| Phone Number | 01730 31 77 23 |
| saiful.islam@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags