TWINMOS 32GB, USB 3.0 OTG, Flash Drive, X4 PREMIUM, Colour SS Black, Life time warranty
| Login to See Price | |
| Product Model: | X4 Premium |
| Brand: | TWINMOS |
Key Features
| Model: X4 |
| Connector Type: USB Type-A |
| Interface(s): USB 3.0 |
| Capacity: 32GB |
Brand: TWINMOS
Product Model: X4 Premium
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Storage & Interface | |
| Interface(s) | USB 3.0 |
| Connector Type | USB Type-A |
| Capacity (GB/TB) | 32GB |
| System Requirement | Windows 2000, XP, Vista, 7,8 - Mac OS 10.3 and Above |
| Physical Description | |
| Color | Black |
| Weight | 11.5 g |
| Dimensions | 9.1mm x 17mm x 55mm |
| Warranty Info | |
| Years | Product life time |
| Contact Information | |
| Name | Ariful Hoque Piash |
| Phone Number | 88 01799986895 |
| ariful.piash@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags