TARGUS AKM610AP WIRELESS MOUSE AND KEYBOARD COMBO, 3Y WARRANTY
| Login to See Price | |
| Product Model: | AKM610AP |
| Brand: | TARGUS |
Key Features
| Model: AKM610AP |
| 1,600 DPI optical sensor Mouse |
| Full-sized keyboard |
| Reliable 2.4GHz wireless connection |
Brand: TARGUS
Product Model: AKM610AP
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Keyboard | |
| Interface | Wireless |
| Dimension(LxWxH) | 45.5cm × 2.5cm × 15.7cm |
| Weight | 541g |
| Mouse | |
| Resolution | 1,600 DPI |
| Connector | Wireless |
| Dimensions | 6.6cm × 3.8cm × 1.1cm |
| Weight | 70g |
| Warranty | |
| Warranty | 3-Year |
| Contact Information | |
| Name | Rezaur Rahmen |
| Phone Number | 88 01730354817 |
| rezaur.rahmen@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags