TMN1 4.1 # Microlab Multimedia Speaker 4:1
| Login to See Price | |
| Product Model: | TMN1 4.1 |
| Brand: | MICROLAB |
Key Features
| Model: TMN1 |
| Channel: 4:1 |
| Connectivity Mode: Wired |
| Frequency Response: 30Hz-20kHz |
Brand: MICROLAB
Product Model: TMN1 4.1
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| General Features | |
| Brand | Microlab |
| Model | TMN1 |
| Type | Multimedia |
| Channel | (4:1) |
| Frequency Response | 30Hz-20kHz |
| Noise Ratio | >65dB |
| USB Port | N/A |
| RMS/Channel (Watt) | 3Watt x 2 & 7Watt x 2 |
| Physical Description | |
| Remote Control | N/A |
| Weight (Kg) | 7.8Kg |
| Power Supply | AC 220V - 240V - 50Hz/60Hz |
| Dimensions | 240 x 230 x 225mm (Subwoofer), 135 x 95 x 165mm (Satellite) |
| Connection Type | Wired |
| Color | Black & Silver |
| Warranty Info | |
| Years | 1 Year |
| Contact Information | |
| Name | Md. Saiful Islam |
| Phone Number | 88 01730 31 77 23 |
| saiful.islam@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags