Logitech Z623 2:1 Speaker, THX Certified, 2Y (980-000403)
| Login to See Price | |
| Product Model: | Z623 |
| Brand: | LOGITECH |
Key Features
| Model: Z623 |
| Channel: 2:1 |
| Connectivity Mode: Wired |
| Output Power: 200Watt |
Brand: LOGITECH
Product Model: Z623
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| General Features | |
| Brand | Logitech |
| Model | Z623 |
| Type | Wired |
| Channel | (2:1) |
| Frequency (Hz - KHz) | 35Hz - 20KHz |
| RMS/Channel (Watt) | 35Watt x 2 |
| Physical Description | |
| Dimensions | 196 x 117 x 126mm (Satellite), 284 x 305 x 266mm (Subwoofer)er) |
| Connection Type | Wired |
| Weight (Kg) | 1 kg (Satellite), 7 kg (Subwoofer) |
| Color | Black |
| Warranty Info | |
| Years | 2 Year |
| Contact Information | |
| Name | Kaisar Mahmood |
| Phone Number | 88 01799986801 |
| kaisar.mahmood@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags