4Y50X88822 # Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent Mouse / 1 Year Warranty
| Login to See Price | |
| Product Model: | MB230B |
| Brand: | LENOVO |
Key Features
| Model: ThinkPad Silent |
| Connection Type: 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Resolution: 1200 DPI |
| Battery Life: Up to 12 Months |
Brand: LENOVO
Product Model: MB230B
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Main Features | |
| Connection Type | 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Optical Sensor | Blue Optical Sensor |
| Resolution | 3-level adjustable DPI (2400, 1600, 800) |
| Button | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Switch Lifecycle | up to 100,000 clicks |
| Others | Wireless Reception Range: 10 meters |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Battery Life | 12 months |
| Weight | 61 g |
| Dimensions | 2.3 in x 4.2 in x 1.1 in |
| Warranty | |
| Warranty | 01-Year warranty |
| Contact Person Info | |
| Name | Md. Naim Shahriar |
| Phone Number | 88 01313002655 |
| naim.shahriar@smartbd.com | |
| Name | Monira Chowdhury |
| Phone Number | 88 01730354857 |
| monira.chowdhury@smartbd.com |
Description
Images & Videos
Reviews
Tags