HP X770W 32GB USB 3.1 Flash Drive
| Login to See Price | |
| Product Model: | X770W |
| Brand: | PNY |
Key Features
| Model: HP X770W |
| Connector Type: USB Type-A |
| Interface(s): USB 3.1 |
| Capacity: 32GB |
Brand: PNY
Product Model: X770W
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Storage & Interface | |
| Interface(s) | USB 3.1 |
| Connector Type | USB Type-A |
| Compatibility | Desktop, Tablet, Laptop |
| USB Type | Flash Drive |
| Capacity (GB/TB) | 32GB |
| System Requirement | Windows 7, 8 ,10 Mac OS: 10.3 And Later |
| Physical Description | |
| Body | Metal Body |
| Weight | 14.2 g |
| Dimensions | 52.4mm X 19.3mm X 8.85mm |
| Warranty Info | |
| Years | Product life time |
| Contact Information | |
| Name | Md. Tanvir – Ul – Alam |
| Phone Number | 88 01799986843 |
| tanvir.alam@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags