Edifier Headset K830 Single Plug-Black
| Login to See Price | |
| Product Model: | Edifier Headset K830 Single Plug |
| Brand: | EDIFIER |
Key Features
| Model: K830 |
| Type: Regular |
| Connection Type: Wired |
| Microphone: Yes |
| Plug Type: Single Port |
Brand: EDIFIER
Product Model: Edifier Headset K830 Single Plug
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Main Feature | |
| Noise Cancellation | Yes |
| Frequency | 20Hz - 20kHz |
| Sound level/Sensitivity | 98dB |
| Impedance | 32ohm |
| Connection Type | Wired |
| Microphone | Yes |
| Physical Description | |
| Cable Length | 6.56 Ft |
| Weight (Kg) | 0.21 kg |
| Color | Black |
| Warranty Info | |
| Years | 1 year |
| Contact Information | |
| Name | Imam Hosen Rupom |
| Phone Number | 88 01704117271 |
| imam.rupom@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags