Delux M700A RGB 7 Button Gaming USB Mouse, 1Y Warranty
| Login to See Price | |
| Product Model: | M700A |
| Brand: | DELUX |
Key Features
| Model: M700A |
| Sensor: A725 |
| Max DPI: 12800 |
Brand: DELUX
Product Model: M700A
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Main Features | |
| Acceleration | 20G |
| Sensor | A725 |
| Optical Sensor Resolution | A725: 800/1200/2400/4800/6400/7200 A825: 800/1200/2400/4800/6400/7200 |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Weight | 67±3g |
| Dimension | 128.2 x 67 x 38.7mm |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year |
| Contact Information | |
| Name | Md. Nazim Uddin |
| Phone Number | 88 01730701922 |
| nazim.uddin@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags