Delux M330GX Wireless Optical Mouse, 1Y Warranty
| Login to See Price | |
| Product Model: | M330GX |
| Brand: | DELUX |
Key Features
Brand: DELUX
Product Model: M330GX
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Model: M330GX |
| Connection Type: Wireless |
| Interface: USB Dongle |
Description
| Main Features | |
| Connection Type | Wireless |
| USB Report Rate | 125Hz |
| Sensor | FCT 3065 |
| DPI | 1000/1600(default)/2400/3200 |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Weight | 60g |
| Dimension | 100x60x30mm |
| Battery | 1x AA( included) |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year |
| Contact Information | |
| Name | Md. Nazim Uddin |
| Phone Number | 88 01730701922 |
| nazim.uddin@smartbd.com |
Images & Videos
Reviews
Tags