Delux DH-750 Multimedia 3.5mm HeadPhone, 1Y Warranty
| Login to See Price | |
| Product Model: | DH-750 |
| Brand: | DELUX |
Key Features
| Model: DH-750 |
| Frequency: 20.0000 Hz |
| Microphone: Yes |
| Connector: 3.5 Stereo |
Brand: DELUX
Product Model: DH-750
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Main Feature | |
| Sound Mode | stereo |
| Frequency | 20.0000 Hz |
| Sound level/Sensitivity | 105(+_) 3dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Connector | 3.5 stereo |
| Microphone | Yes |
| Physical Description | |
| Cable Length | Approx 1.8M |
| Dimension | 19 x 17 x 9 cm |
| Warranty Info | |
| Years | 1 year |
| Contact Information | |
| Name | Md. Nazim Uddin |
| Phone Number | 88 01730701922 |
| nazim.uddin@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags