Corsair VENGEANCE® 32GB (2x16GB) DDR5 DRAM 4800MHz C40 Memory Kit — Black, CMK32GX5M2A4800C40
| Login to See Price | |
| Product Model: | Vengeance |
| Brand: | CORSAIR |
Key Features
| Model: Corsair VENGEANCE 32GB DDR5 |
| Memory Type: DDR5, 4800MHz |
| Heat Spreader: Aluminum |
| Package Memory Format: DIMM |
Brand: CORSAIR
Product Model: Vengeance
Return & Warranty
Market Ratings
Ship On Time
99%
Chat Response
100%
Specification
| Key Features | |
| Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB (2x16GB) |
| Frequency | 4800MHz |
| Voltage | 1.25 V |
| Latency | 40-40-40-77 |
| Heat Sink Color | Heat Spreader Aluminum |
| PIN | 288 Pin |
| Warranty Informations | |
| Manufacturing Warranty | Lifetime |
| Contact Information | |
| Name | Md. Sabbir Karim |
| Phone Number | 880 1755606298 |
| sabbir.karim@smartbd.com |
Description
None
Images & Videos
Reviews
Tags